Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: marcinkurtyka » 06 sty 2014, 20:46

Mój angielski był na niewysokim poziomie, ale też… nie na niskim. Mam certyfikat B2. Otóż… jakiś czas temu bardzo intensywnie zacząłem uczyć się niemieckiego. Teraz gdy próbuję myśleć aby powiedzieć coś w języku angielskim do głowy pchają się słowa niemieckie.

Czy ktoś z Was już… tak miał? Co z tym zrobić? Nie chciał bym się znowu raptowanie przerzucać na angielski bo niemieckeigo wymaga ode mnie praca i nie umiem go jeszcze tak jak bym chciał.

Czy lepiej nauczyć się teraz do pewnego poziomu niemieckiego i potem wrócić do angola? Czy lepiej robić mieszankę?:)
Testy Cię dosięgną! Uważ…aj:)
marcinkurtyka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:37


Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: dannyviajero » 16 sty 2014, 13:45

Też… miałem podobny problem ucząc się jednocześnie Angielskiego i Hiszpańskiego, wszystko mieszało mi się w głowie. Moim sposobem na ten problem była systematyczna nauka naprzemiennie jeden dzień hiszpański jeden angielski itd.. powoli wszystko układa się w głowie, waż…ne by nie przestać uczyć się ż…adnego z języków bo tępo zapominania wszystkiego będzie szybsze niż… prędkość światła :-)
Awatar użytkownika
dannyviajero
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2014, 13:29

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: wojtek_tyb » 30 lis 2014, 21:57

kiedyś ucząc się jednocześnie angielskiego i niemieckiego i kiedyś część słów w zdaniu napisałem po angielsku a część po niemiecku ale chyba gorszy był fakt braku poprawności gramatycznej
wojtek_tyb
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 30 lis 2014, 21:34

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: warsztacik14 » 16 gru 2014, 23:06

Na zajęciach z angielskiego ,które prowadzę często zdarzają się uczniowie, którzy robią miszmasz ale zazwyczaj używają słów z języka obcego, którego uczyli się najpierw :-)
warsztacik14
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2014, 23:23

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: kate22 » 19 gru 2014, 9:29

często zdarzają się takie sytuacje
Awatar użytkownika
kate22
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2014, 9:24

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: newworld » 12 sty 2015, 16:28

Są też takie sytuacje i chyba już każdy z czymś takim spotkał. Jednak można do nich powrócić po prostu powtarzając sobie jakieś czasy czy po prostu słuchając jakiejś rozmowy w języku obcym. Mi to pomogło.
newworld
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2015, 16:24

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: FullDerpHD » 13 sty 2015, 2:37

Nie, nie mam tak, jezeli "myslisz" po angielsku nie sadze zeby to bylo mozliwe.
Avoid any kind of arguments with me, because if you don't , i will most likely run you over like a fucking monster truck bro. Words can be sharp, keep that in mind.
FullDerpHD
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2015, 2:24

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: IzabelaM » 19 sty 2015, 15:51

Miałam podobnie.. ;/
IzabelaM
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2015, 15:40

Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: Kandy00 » 23 mar 2017, 12:36

Just open up the Kodi App Know More from App drawer and Kodi also begin utilizing it recognizes no bounds Kodi App as it serves almost everything Kodi APK in terms of entertainment which is not easily feasible Kodi Download via other innovative and also
Kandy00
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:04



Re: Zapomniałem angielskiego gdy zacząłem przygodę z niemieckim

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 0:51

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości